O NÁS

 

Kdo jsme?

Nový směr je politická strana, která se zaměřuje na aktivní zapojení studentů do politického dění v České republice. Naše strana věří, že mladí lidé mají právo a povinnost ovlivňovat směřování naší země. Chceme vytvořit prostředí, ve kterém se studenti mohou aktivně podílet na rozhodování a přinášet nové nápady a hájit své zájmy, které žádný ze subjektů na politické scéně fakticky neprosazuje, jen některé se tak tváří, aby studenty, jejich energii a hlas využily pro své vlastní cíle.

Naše hodnoty

  1. Transparentnost: Věříme, že politika by měla být otevřená a transparentní. Informace o naší straně, našich členech a našich cílech jsou veřejně dostupné.
  2. Zodpovědnost: Jsme odpovědní za své činy a sliby. Chceme, aby naše politická rozhodnutí byla prospěšná pro všechny občany.
  3. Inovace: Podporujeme nové myšlenky a inovace. Studenti mají často čerstvý pohled na problémy a jsou schopni přinést nová řešení, kdy korupce a klientelizmus nejsou jejich denní praxí.

Co nabízíme studentům?

  • Praktická účast na politickém dění: pro zájemce z řad studentů o faktický vstup do politiky máme volná místa na kandidátkách naší strany.
  • Vzdělávání: Pořádáme workshopy, přednášky a diskuse na téma politiky. Chceme, aby studenti byli dobře informovaní a mohli se aktivně účastnit veřejného života.
  • Praktické zkušenosti: Nabízíme stáže a praxi v politických institucích. Studenti se tak mohou seznámit s reálným politickým prostředím.
  • Podpora kandidatury: Pomáháme studentům, kteří chtějí kandidovat ve volbách a vyzýváme je k přímé účasti na kandidátní listině. Poskytujeme konzultace, materiály a podporu.

Kontaktujte nás

Chcete se dozvědět více o naší straně nebo se připojit? Navštivte naše oficiální webové stránky a kontaktujte nás!

 

 

Chcete se přidat?

Připojit se

Účet pro příjem darů a příspěvků ze státního rozpočtu

Transparentní účet

Transparentní bankovní účet pro volby do Evropského parlamentu 2024

Transparentní účet